آگهی هفت ستاره

بازی اینترنتی دانلاین

تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ زرین کد (کد پستی) : 118  اگر شما در زرین آگهی عضو باشید ، میتوانید با توجه به زرین کد یا همان کد پستی هر کاربر با او در سایت در ارتباط باشید و پیام رد و بدل نمایید 

دانلاین دانستنی های آنلاین شماست!کافیه درجه سختی سوال رو انتخاب کنی، به سوال پاسخ بدی و باتوجه به موجودی سرمایه گذاری شده جایزه ات رو نقد دریافت کنی.
- هدف دانلاین افزایش دانش ایرانیان با چاشنی جایزه و میل به صعود است که امید است با توجه به حمایت شما کاربران محترم و زحمات زیادی که برای توسعه سایت انجام شده است در آن موفق باشیم.
- بازی دارای واحد پول مخصوصی تحت عنوان شیتیل می باشد. جهت بازی در سایت شما حداقل به 1000 شیتیل نیاز دارید. هر 1000 شیتیل معادل 1000 تومان می باشد. برای شرو ...

دانلاین دانستنی های آنلاین شماست!کافیه درجه سختی سوال رو انتخاب کنی، به سوال پاسخ بدی و باتوجه به موجودی سرمایه گذاری شده جایزه ات رو نقد دریافت کنی.
- هدف دانلاین افزایش دانش ایرانیان با چاشنی جایزه و میل به صعود است که امید است با توجه به حمایت شما کاربران محترم و زحمات زیادی که برای توسعه سایت انجام شده است در آن موفق باشیم.
- بازی دارای واحد پول مخصوصی تحت عنوان شیتیل می باشد. جهت بازی در سایت شما حداقل به 1000 شیتیل نیاز دارید. هر 1000 شیتیل معادل 1000 تومان می باشد. برای شروع بازی نیاز است تا ابتدا حساب خود را شارژ نمایید بطور مثال چنانچه از قسمت افزایش موجودی 5000 تومان افزایش موجودی دهید، این مقدار به 5000 شیتیل تغییر میکند.
-طبق قوانین بازی شما نمیتوانید واحد شیتیل را از گردش حساب خارج نمایید و تنها میتوانید با آن بازی نمایید. بطور مثال چنانچه 1000 شیتیل بر روی پاسخ گویی به یک سوال سرمایه گذاری کنید و ضریب آن سوال 2 باشد، شما 2000 تومان برنده میشود که از این مقدار، 1000 تومان سود شما و 1000 شیتیل باقی مانده به حساب شیتیل شما برگردانده می شود. لازم به ذکر است در صورتی که سوال را اشتباه پاسخ دهید شیتیلی که برای پاسخ گویی بر روی یک سوال سرمایه گذاری کرده اید از حساب شیتیل شما کم می شود.
- ضرایب هر سوال با توجه به دسته موضوعی و درجه سختی آن متفاوت است که پس از انتخاب سوال و در صفحه پاسخ گویی، به طور اتوماتیک برایتان محاسبه میشود.
- با توجه به طراحی واکنش گرای سایت، مشکلی از جهت نمایش در مرورگرهای وب سیستم عامل های اندروید و آی او اس وجود نخواهد داشت اما به منظور مشاهده تمامی افکت های صوتی و تصویری که بازی را جذاب تر میکند میبایست از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی استفاده نمایید.
- هر آدرس ایمیل و شماره همراه تنها یکبار میتواند در سایت ثبت نام نماید.
- چنانچه موجودی تومان شما 50000 یا بیشتر باشد میتوانید از قسمت حساب کاربری درخواست واریز دهید. جهت پرداخت به شما، حتما شماره شبا خود را از طریق بانک، اینترنت بانک یا همراه بانک خود تهیه کرده و در قسمت حساب کاربری وارد نمایید. حداقل زمان واریز برای شما 24 و حداکثر 72 ساعت در روزهای غیر تعطیل و در زمان کاری می باشد.
- در حال حاضر حداقل میزان سرمایه گذاری بر روی هر سوال 1000 و حداکثر 15000 شیتیل است.
- چنانچه گزینه حذف دو گزینه را بزنید از شما به مقدار یک سوم شیتیل سرمایه گذاری شده کسر میشود

برای این آگهی نقشه ای تعیین نشده است

برای این آگهی نقشه ای تعیین نشده است

نام آگهی دهنده   :    دانلاین
شماره تماس : 09906151027
مربوط به استان : تهران
آدرس : آگهی دهنده آدرسی ثبت نکرده است
آدرس سایت :
آدرس ایمیل : danline.info@yahoo.com
قیمت : ندارد

آگهی های مرتبط

آگهی مرتبطی با این آگهی وجود ندارد
  • ارزان ترین تعرفه در بین سایت های تبلیغاتی (:
  • تنها سایت آگهی با امکان پذیرش بنر تبلیغاتی در سه ناحیه از سایت زرین آگهی (:
  • درج آگهی رایگان همراه با عکس (:
  • گالری تصاویر با امکان ایجاد بی نهایت تصویر برای آگهی های 2 ستاره به بالا (:
  • نمایش آگهی های شما در صفحات نخستین موتورهای جستجو (:
  • امکان پرداخت آنلاین هزینه آگهی
  • آگهی های 3 ماهه ، 6 ماهه و یکساله دوستاره و دوستاره به بالا به ترتیب مشمول تخفیف های 8 ، 15 و 21 درصدی خواهند شد.
  • امکان تعیین موقعیت آگهی بر روی نقشه (:
  • آیا میدانستید در زرین آگهی می توانید گالری تصاویر آگهی خود را بر خلاف دیگر سایت های نیازمندی ، بدون پرداخت هزینه ایجاد کنید ؟